18 lutego 2015

Katalogi Presell Page i pozycjonowanie stron

Katalogi Presell Page i pozycjonowanie stron


Autor: Michał Pawlak


Pozycjonowanie stron internetowych to nie łatwe zajęcie. W branży należy być przebojowym i pomysłowym.


Pozycjonowanie stron internetowych nie należy do najprostszych zajęć. Pozycjonerzy używają do pozycjonowania stron swoich sprawdzonych metod. Dużą popularność zdobyły QlWeb'y. Do tych katalogów możesz dodać link stały do twojej strony. Aktualnie używa się w celu pozycjonowania katalogów presell pages. Pozwalają one na zamieszczanie artykułów z linkami do stron. Roboty Google indeksujące strony szybko indeksują strony, do których linki znajdują się w treści artykułów. Zamieszczane wpisy powinny być przesączone słowami kluczowymi dla pozycjonowanych stron. Zapewni to wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Katalogi stawia się po to, aby rozbudować swoje zaplecze do pozycjonowania stron.

Dzięki temu pozycjoner bez trudu uzyskuje wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Dobry pozycjoner posiada dziesiątki różnego typu katalogów. Katalogi powinny różnić się pewnymi parametrami. Podstawowe różnice to adres IP oraz lokalizacja hostingu. Część IP powinna być zlokalizowana poza granicami kraju. Dzięki temu pozycjonowanie stron obcojęzycznych nie będzie problemem. Powodzeniem cieszą się systemy wymiany linków. Ich popularność ciągle rośnie. Jako przykład można podać linkme czy linkor. Zawód pozycjonera polega na stałym pogłębianiu swojej wiedzy.


katalog, katalog stron, presell, page, optymalizacja, seo, sem

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

2 komentarze:

  1. Ania10:03

    Fajny wpis

    OdpowiedzUsuń
  2. Tomek10:04

    Jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron www https://dolp.pl/pozycjonowanie-stron-www to tutaj bardzo ważną rolę odgrywają dobrej jakości linki. Niestety ale katalogi już takiej wartości jak kiedyś nie mają i nie są skuteczne. Dziś liczy się jak największa naturalność.

    OdpowiedzUsuń