21 stycznia 2017

Modeling w sieci

Modeling w sieci.


Autor: goral303


Dużo młodych ludzi chce zaistnieć w modelingu, szczególnie po programie Top model. Chcę się podzielić swoimi spostrzeżeniami analizą, gdzie można stawiać pierwsze kroki w modelingu, naturalnie w internecie. Osobiście próbuję swoich sił w modelingu za pomocą portali o tej tematyce.


W pierwszej kolejności musimy sami sobie odpowiedzieć na jedno z ważniejszych pytań:

Czy traktujemy modeling jako hobby czy chcemy w przyszłości zaistnieć na dobre i spróbować zrobić karierę. Jedno drugiego nie wyklucza ale jeśli myślimy o tym poważnie to pierwsze polecam zrobić profesjonalne portfolio. Nie jest to mały wydatek jak na początek, szczególnie dla młodej osoby ale jeśli myślisz o czymś poważnym w przyszłości bez tego nie ma mowy, to podstawa. Najlepiej poszukać dobrego fotografa najbliżej swojego miejsca zamieszkania ze zrozumiałych powodów np. za pomocą wyszukiwarki internetowej.

Jak już mamy nasze wymarzone portfolio zaczynamy wielkie logowanie. Portali, forów na ten temat jest wiele gdzie możemy dowiedzieć się wszystkiego co nas interesuje na ten temat, przejrzałem ich dziesiątki. Wszystkie portale dają szanse na zaistnienie w modelingu który mniej a który więcej to już chyba kwestia indywidualnego podejścia i szczęścia. Każdy z portali różni się pewnymi cechami od reszty, także zapraszam do zapoznania się z każdym z osobna i wybrania tego najlepszego dla siebie.

Zawsze pamiętajmy że każdy ma szansę, trzeba w to wierzyć i próbować. Naturalną i oczywista sprawą jest że zalogowanie się na jednym portalu nie otwiera od razu drogi do sukcesu i sławy. Sugeruję aby szukać coraz to nowszych rozwiązań, jak choćby założenie społeczności związanej z modelingiem i zapraszania do niej ludzi którzy to działają lub zamierzają działać w branży. Najlepiej to zrobić na portalach związanych z tym tematem, nie na typowej masówce. Wiem to z własnego doświadczenia, jest to wypróbowane i sprawdzone. Oczywiście nie każdy musi zakładać społeczność, można do niej dołączyć i szukać nowych znajomości.

Życzę serdecznie samych sukcesów i spełnienia swoich najskrytszych marzeń.


Model amator

Licencjonowane artykuły dostarcza Artelis.pl.

4 komentarze:

  1. Dzięki za ten wpis, bardzo mi się przyda, bo akurat krążę wokół tego tematu. Z niecierpliwością czekam na kontynuację bloga. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobry wpis, konkretne informacje

    OdpowiedzUsuń
  3. Moda na to jest odkąd weszła moda na bycie "fit" czyli już dość dawno, wpis super oby więcej takich.

    OdpowiedzUsuń